לוח אירועים מלא

שם אירוע מועד האירוע סוג אירוע מיקום רכישה
סטודיו למשחק - קורס מכינת הנוער יום: ב', 24.9, 17:00-20:00 חוגים והעשרה אולם
כאילו אין מחר - מחווה לאמיר פרישר גוטמן יום: ב', 24.9, 21:00 אולם רכישה
אמיר דדון מארח את נתן גושן יום: ג', 25.9, 20:30 אולם רכישה
דני, גידי וחברים + תיסלם יום: ג', 25.9, 21:00 לייב פארק רכישה
געגוע יום: ד', 26.9, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
סטטיק ובן אל תבורי יום: ד', 26.9, 18:30 מוסיקה וערבי זמר לייב פארק רכישה
הפרויקט של רביבו מארח את זהבה בן יום: ד', 26.9, 20:30 אולם רכישה
רבקה זהר מארחת את מירי מסיקה יום: ה', 27.9, 20:30 אולם רכישה
12 לוחמים יום: ה', 27.9, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
החלונות הגבוהים – אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוס יום: שבת, 29.9, 21:00 אולם רכישה
אירועי אוקטובר
50 דייטים ראשונים יום: ד', 3.10, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
המקום  יום: ה', 4.10, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
רוי בוי – ביער הסודי יום: שבת, 6.10, 11:00 הצגות ילדים אולם רכישה
נוטינג היל יום: ד', 10.10, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
סיפור אחר יום: ד', 10.10, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
עושות סדר  יום: ה', 11.10, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 13.10, 11:00 שבתרבות אולם
מרי פופינס יום: שבת, 13.10, 11:00 הצגות ילדים אולם רכישה
טברנה יוונית ים תיכונית - אילנה כץ ולהקת בוזוקאלה יום: שבת, 13.10, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
שתיים אמילי עמרוסי וליאת יצחקי יום: ג', 16.10, 20:00 תרבות ממבט מגדרי אולם רכישה
חתלתול - Kysya יום: ג', 16.10, 20:30 בידור אולם רכישה
החתונה של החבר שלי יום: ד', 17.10, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
שחקי אותה כמו בקהאם יום: ד', 17.10, 20:30 הצגות ילדים אולם רכישה
שאהבה נפשי יום: ה', 18.10, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
אמי הגנרלית יום: ה', 18.10, 20:30 בידור אולם רכישה
אדיר מילר יום: ו', 19.10, 22:30 בידור אולם רכישה
יובל המבולבל - מעשה בחמישה בלונים יום: שבת, 20.10, 11:00 הצגות ילדים אולם רכישה
ליאור סושרד יום: שבת, 20.10, 21:00 בידור אולם רכישה
סיפור אהבה יום: שבת, 20.10, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
יזהר כהן וחבורת הזמר שחפים יום: ב', 22.10, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
מלך הכלבים יום: ג', 23.10, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
כל הזמן שבעולם יום: ד', 24.10, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
מלך הכלבים יום: ד', 24.10, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
סטודיו למשחק - קורס משחק בוגרים 18+ יום: ה', 25.10, 18:00-21:00 חוגים והעשרה אולם
מלך הכלבים יום: ה', 25.10, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
בית ליד הים יום: ה', 25.10, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
אמא מאוהבת יום: ו', 26.10, 22:00 מופעים אולם רכישה
יום הדין יום: שבת, 27.10, 20:30 מופעים אולם רכישה
אופרה יבגניה אניגן יום: שבת, 27.10, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
הפיל שרצה להיות הכי יום: ג', 30.10, 17:30 הצגות ילדים אולם רכישה
הדייט שלי לחתונה יום: ד', 31.10, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
היורשת  יום: ד', 31.10, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
אירועי נובמבר
היורשת  יום: ה', 1.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
העודף בשבילך     יום: ה', 1.11, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
היורשת  יום: שבת, 3.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
שם נפגשות האהבות - אילנה כץ יום: שבת, 3.11, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
התקווה יום: א', 4.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
התקווה יום: ב', 5.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
התקווה יום: ג', 6.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
חלף עם הרוח - חלק א' יום: ד', 7.11, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
מולאן יום: ה', 8.11, 17:30 הצגות ילדים אולם רכישה
נשוי בהפתעה יום: ה', 8.11, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
אדיר מילר יום: ו', 9.11, 22:30 בידור אולם רכישה
קופיקו יום: שבת, 10.11, 11:00 הצגות ילדים אולם רכישה
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 10.11, 11:00 שבתרבות אולם
שתי פולניות וזהו יום: שבת, 10.11, 20:30 מופעים אולם רכישה
חלף עם הרוח - חלק ב' יום: ד', 14.11, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
רומיאו ואמא יום: ד', 14.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
רומיאו ואמא יום: ה', 15.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
מקום לאהבה יום: ה', 15.11, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
קולות של אהבה    יום: שבת, 17.11, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
רומיאו ואמא יום: שבת, 17.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
די מכשפה / המכשפה יום: א', 18.11, 20:00 סדרות התיאטרון אולם רכישה
סבוטאז' יום: ב', 19.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
סבוטאז' יום: ג', 20.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
קזבלנקה יום: ד', 21.11, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
סבוטאז' יום: ד', 21.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
פבלו יום: ה', 22.11, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
מי שלא יבוא חבל יום: ה', 22.11, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
חגיגה בחווה יום: שבת, 24.11, 11:00 הצגות ילדים אולם רכישה
איתן דנציג יום: שבת, 24.11, 11:00 שבתרבות אולם
שלישיית מה קשור יום: שבת, 24.11, 21:00 בידור אולם רכישה
ערב אחד בשני חלקים יום: א', 25.11, 19:30 תרבות ממבט מגדרי אודיטוריום רכישה
שוקו וניל יום: ב', 26.11, 20:30 מופעים אולם רכישה
אהבה מריקוד ראשון יום: ג', 27.11, 20:00 קולנוע בהיכל אולם רכישה
הציפורים של היצ'קוק יום: ד', 28.11, 10:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
בחזרה מטואיצ׳י יום: ה', 29.11, 20:30 קולנוע בהיכל אודיטוריום רכישה
מלכת השלג - קרקס מוסקבה על הקרח יום: ו', 30.11, 17:00 מחול אולם
אירועי דצמבר
לילה מלקוס ישראלי לטיני - אילנה כץ יום: שבת, 1.12, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 8.12, 11:00 שבתרבות אולם
איסמעיליה יום: ה', 13.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
איסמעיליה יום: שבת, 15.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
טוב(ע)ים השניים מן האחד יום: ה', 20.12, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
שלווה ברטי יום: שבת, 22.12, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
הברווזון המכוער יום: א', 23.12, 18:00 הצגות ילדים אולם רכישה
מהומה רבה על לא דבר יום: ג', 25.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
מהומה רבה על לא דבר יום: ד', 26.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם רכישה
איתן דנציג יום: שבת, 29.12, 11:00 שבתרבות אולם
אירועי ינואר
שנות ה- 70 המופלאות יום: ה', 10.1, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 12.1, 11:00 שבתרבות אולם
קושניר פינת ברהמס יום: ב', 21.1, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
עלי באבא וארבעים השודדים יום: ב', 28.1, 17:30 הצגות ילדים אולם
אירועי פברואר
קרן הדר וגבי ארגוב - אילנה כץ יום: שבת, 2.2, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
הלילות היפים של יפו יום: ה', 14.2, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
מרי(ו)מה להנחתה יום: ב', 18.2, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
איתן דנציג יום: שבת, 23.2, 11:00 שבתרבות אולם
אירועי מרץ
אומרים ישנה ארץ - אילנה כץ וראובן ארז יום: שבת, 2.3, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 9.3, 11:00 שבתרבות אולם
רובין הוד יום: א', 10.3, 17:30 הצגות ילדים אולם
סימפוניה למארינה יום: ג', 12.3, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
להיטי הענק של שנות ה-60-50 אילנה כץ יום: שבת, 30.3, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
אירועי אפריל
לו הייתי רוטשילד יום: ב', 8.4, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
הדודה מחדרה יום: ה', 11.4, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 13.4, 11:00 שבתרבות אולם
אירועי מאי
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 11.5, 11:00 שבתרבות אולם
אלאדין ומנורת הקסמים יום: ד', 15.5, 17:30 הצגות ילדים אולם
ברכת המלכה יום: ב', 20.5, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
הגשש החיוור – כולם חכמים כולם יום: ה', 23.5, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
איתן דנציג יום: שבת, 25.5, 11:00 שבתרבות אולם
אירועי יוני
איתן דנציג יום: ד', 26.6, 11:00 שבתרבות אולם
להקת קולן חוזרת - אילנה כץ יום: שבת, 29.6, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
אירועי יולי
שבת תרבות בהנחיית חגי גולן יום: שבת, 13.7, 11:00 אולם